Automobiliui,  Būstui įsigyti,  Paskola su NT įkeitimu,  Refinansavimas,  Verslui

Hipocredit atsiliepimai ir kontaktai

“Hipocredit” nuo 2016 m. veikianti įmonė teikianti kreditus su nekilnojamojo turto įkeitimu. Per šešerius darbo metus “Hipocredit” išdavė kreditų už daugiau nei 10 milijonų eurų. Pradėjusi veiklą Lietuvoje įmonė išsiplėtė į kitas šalis – Šiaurės Makedoniją, Moldovą, Bosniją ir Hercogoviną. Įmonė suteikia kreditus tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims. Didžioji dalis kompanijoje dirbančių darbuotojų dirba nuo pat įkūrimo pradžios, todėl jie gali džiaugtis tikra profesionalų komanda. Įmonė teigia, kad jiems labai svarbus kiekvienas klientas, yra atsižvelgiama į asmeninius poreikius ir todėl iki šiol nėra sulaukta nei vieno kliento skundo.

“Hipocredit” išduoda kreditus nuo 1000 iki 50000 EUR, kredito terminas nuo 3 mėn. iki 20 metų. Išduodamas kreditas sudaro iki 75% nekilnojamo turto rinkos vertės. Juridiniams asmenims suteikiama galimybė mokėti tik palūkanas, o kredito sumą grąžinti termino gale.

“Hipocredit” palūkanų norma siekia 1-1,5% per mėnesį. Taikomas standartinis 5% sutarties administravimo mokestis nuo kredito sumos. Kredito gavėjas privalo apmokėti NT vertinimo ir hipotekos sutarties sudarymo mokestį. Tuo tarpu paraiškos nagrinėjimas, sutarties sąlygų keitimas ir kredito grąžinimas anksčiau laiko yra nemokamai teikiamos paslaugos.

Paskolos suma (EUR) Paskolos terminas (mėn.) Paskolos palūkanos Išankstinis grąžinimas Administravimo mokestis Paskolos sutarties mokestis

1000 - 50000

3 - 240

nuo 1 %/mėn

Galimas

5%

Nėra

Dar niekada nebuvo taip paprasta pasiskolinti!

Paspaudę mygtuką būsite nukelti į fjordbank.lt svetainę, kurioje galite užpildyti prašymą vartojimo paskolai gauti. 

Registruokitės ir gaukite pinigus

 

“Hipocredit” siūlo paskolas su turto įkeitimu norint įsigyti būstą, pagerinti gyvenimo sąlygas (pvz. atlikti būsto remontą, medicininėms ir kitoms asmeninėms išlaidoms), įsigyti automobilį, pradėti nuosavą verslą ar refinansuoti esamas paskolas. 

Norint gauti paskolą visų pirma reikia užpildyti prašymą internetu įmonės svetainėje. Pasiūlymas pateikiamas per keletą valandų nuo prašymo gavimo. Jei sutarties sąlygos tenkina, paskolas gavėjui reikia pasirašyti sutartį ir patvirti hipotekos sutartį pas notarą. Įregistravus hipotekos sutartį pinigai pervedami gavėjui į jo asmeninę sąskaitą.

Teik nauji, tiek ir seniai gyvuojantys verslai turi galimybę gauti “Hipocredit” išduodamas paskolas. Norimas ikeisti turtas gali priklausyti ne tik juridiniam vienetui, bet ir įmonės vadovui, akcininkui ar darbuotojui. Skolinimosi procesas gana paprastas – nereikia pateikti įmonės verslo plano. Paraiška apsvarstoma per 1-3 d.d. Naudojantis tuo pačiu nekilnojamu turtu galima gauti ir papildomą kreditą, kitaip vadinamą kredito linija.

Kreditai suteikiami tiek Lietuvos Respublikos, tiek ir užsienio valstybių piliečiams. Pastarieji turi turėti leidimą gyventi Lietuvoje. Galima įkeisti tik nekilnojamąjį turtą esantį Lietuvos Respublikoje. Jis gali priklausyti paraiškos teikėjui arba kitam asmeniui. Yra vertinamos fizinio asmens paskutinių 6 mėnesių pajamos. Bloga kredito istorija tikrai nėra kliūtis gauti “Hipocredit” paskolą.

Kontaktai