Automobiliui,  Būsto remontui,  Būstui įsigyti,  Gydymui,  Refinansavimas,  Vartojimo paskola,  Verslui

BigBank paskola atsiliepimai ir kontaktai

BigBank – tai 1992 m. Estijoje įkurtas bankas, kuris smarkiai išsiplėtė ir dabar veikia tarptautiniu mastu. Tai yra ir vienas iš lyderių Europos regione. Jo atstovybės įsikūrusosios devyniose šalyse. Kai kuriose valstybėse BigBank klientams siūlo paskolas ir terminuotuosius indėlius, o kitose  – indėlius kaip tarptautinę paslaugą (angl. „cross-border”).

BigBank vizija yra tapti labiausiai rekomenduojamu skaitmeniniu finansinių paslaugų tiekėju visose šalyse, kuriose yra veikiama. Skaičiai rodo, kad tai jiems pavyksta. Šiuo metu BigBank turi apie 123000 klientų, kapitalas siekia 186 milijonus eurų. Bendras BigBank paskolų portfelis yra 907 mil.eurų, bendras turtas 1151 mil. eurų.

Į BigBank Lietuvoje esantį filialą gali kreiptis ir pavieniai fiziniai, ir juridiniai asmenys. Fiziniams asmenims BigBank siūlo kredituos nuo 1000 EUR iki 30 000 EUR nuo 6 mėnesių iki 96 mėnesių (8 metų) laikotarpiui. Taip pat fiziniai asmenys gali kreiptis dėl nekilnojamo turto įkeitimu užtikrinamo kredito nuo 25 000 EUR, kurio grąžinimo terminas gali tęstis net iki 5 metų. Verslo klientams Bigbank teikia apyvartinių lėšų kreditus (kai įmonei prireikia trumpalaikių investicijų. Šis bankas siūlo paskolas nuo 25 000 eurų 1-60 mėnesių laikotarpiui) ir kredito linijas (laikinų įmonės finansinių poreikių patenkinimui, kai bet kuriuo sutarties laikotarpiu galima pasiskolinti numatytą kredito liniją, o ją grąžinus – vėl pasiskolinti iki numatyto termino pabaigos; Bigbank siūlo kredito linijas nuo 25 000 eurų 3-18 mėnėsių laikotarpiui). Taip pat verslo klientams bankas siūlo galimybę gauti vartojimo lizingą (būdą išsimokėtinai finansuoti įsigyjamas prekes). Išsamesnė informacija apie BigBank teikiamas paslaugas teikiama jo internetinėje svetainėje, visose klientų aptaranavimo vietose ar visais elektroniniais kanalais (elektroniniu paštu, telefonu ir pan.).

Paskolos suma (EUR) Paskolos terminas (mėn.) Paskolos palūkanos Išankstinis grąžinimas Administravimo mokestis Paskolos sutarties mokestis

1000 - 30000

6 - 120

nuo 9,3% skolinantis virš 5000 EUR

Galimas (per 60 d. be pabrangimo)

9,5 Eur/mėn.

7%

Pavyzdžiui, skolinantis 5 000 €, kai sudaroma 66 mėn. sutartis, fiksuota metinė palūkanų norma – 9,3 %, mėnesinis administravimo mokestis – 9,5 €, sutarties sudarymo mokestis – 4,9 % (grąžinamas lygiomis dalimis per visą sutarties galiojimo laikotarpį), mėnesio įmoka – 110,46 €, bendra sumokama suma – 7 278,23 €, bendra kredito kainos metinė norma – 15,46 %.

Dar niekada nebuvo taip paprasta pasiskolinti!

Paspaudę mygtuką būsite nukelti į fjordbank.lt svetainę, kurioje galite užpildyti prašymą vartojimo paskolai gauti. 

Registruokitės ir gaukite pinigus

Kontaktai