Automobiliui,  Refinansavimas,  Vartojimo paskola

Bobutės paskola atsiliepimai ir kontaktai

“Bobutės paskola”– daugiau nei 10 metų Lietuvoje įsikūrusiai UAB „BnP Finance“ priklausantis prekinis ženklas, kuris anot atliktų tyrimų yra žinomiausias greitųjų kreditų teikėjas Lietuvoje.

“Bobutės paskola” teikia paskolas greičiausiu ir patogiausiu būdu – pateikiant paraišką internetu ar atvykus į klientų aptarnavimo skyrių Vilniuje. Internetu paraiškos priimamos visą parą (24 val.), 7 dienas per savaitę. Klientų aptarvanimo skyriuje paskolos išduodamos taip pat kasdien, tačiau tik tam paskirtomis darbo valandomis. “Bobutės paskola” klientų aptarnavimo skyriuje nustatytu darbo metu klientai gali ir pildyti paraiškas, ir pasiimti paskolą.

“Bobutės paskola: teikia dviejų rūšių greituosius kreditus: trumpalaikį kreditą ir ilgalaikę paskolą. Paskolų dydžiai siekia nuo 50 EUR iki 10000 EUR, 3 – 72 mėn. laikotarpiui. Abiejų rūšių kreditai vartotojams išduodami be jokių užstatų, turto įkeitimų ar laidavimų. Iš esmės klientui tereikia būti oficialiai dirbančiu Lietuvos Respublikos piliečiu, neturinčiu jokių uždelstų įsiskolinimų ir nesančiu ieškomam policijos. Vos tik paraišką kreditui gauti Bobutes paskola patvirtina, klientui paskola suteikiama per 5 minutes.

Kreditui grąžinti “Bobutės paskola” taiko itin lanksčias sąlygas. Visą pasiskolintą sumą vartotojas gali grąžinti iš karto arba gali ją sumokėti dalimis. Kadangi įmonei aktualus atsakingas skolinimas(sis), klientui atsiradus netikėtų finansinių sunkumų, siūloma prasitęsti paskolos grąžinimo terminą arba, jei tai – trumpalaikis kreditas – pasiversti jį ilgalaikiu.

nuo 5,2%

Galimas

nuo 0,38 EUR/mėn.

0,75%

Pavydžiui, skolinantis 300 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 31,5 €, MPN – 30%, sutarties sudarymo mokestis – 2,25 €/mėn., BVKKMN – 55,51%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 378 €.

Paspaudę mygtuką būsite nukelti į bobutespaskola.lt svetainę, kurioje galite užpildyti prašymą vartojimo paskolai gauti.

Kaip ir kiekviena save gerbianti finansines paslaugas teikianti bendrovė, “Bobutės paskola” vertina tokius ypač svarbius aspektus:

– skaidrumą: užtikrinamas visapusiškas klientų informavimas;

– atsakingumą: prieš suteikiant paskolą, visada įvertinamas kliento mokumas ir, tuo remiantis, parengiamas jam geriausias pasiūlymas;

– lojalumą: nuolatos atsižvelgiama į kliento poreikius, teikiami specialūs „Bobutes paskola“ pasiūlymai;

– bendradarbiavimą: klientui atsiradus finansinių problemų, visada pasiūlomos kreditų apmokėjimo alternatyvos;

– modernumą: taikant moderniausias technologijas, klientui Bobutes paskola paslaugos teikiamos ypač greitai ir patogiai.

“Bobutės paskola“ pasižymi atsakingu požiūriu į finansinę atsakomybę, todėl visada bus atsižvelgta į kliento esamą situaciją ir jo poreikius. Juk kliento pasitenkinimas – didžiausias įmonės įvertinimas.

UAB “BnP Finance”
Įmonės kodas: 302447995