Automobiliui,  Kredito linija,  Refinansavimas,  Vartojimo paskola

Credit24 atsiliepimai ir kontaktai

Credit24 – Baltijos valstybėse įsivyravusi finansinių paslaugų teikimo sistema, kuri priklauso patikimumu, skaidrumu ir stabilumu pasižyminčiai nuo 2006 m. Jungtinėje Karalystėje registruotai akcinei bendrovei „MCB Finance Group Plc“. Įmonė veikia net 11-oje šalių. Visa ši įmonių grupė įtraukta į alternatyvių investicijų rinkos (angl. k. Alternative Invesment Market – AIM) įmonių sąrašus, todėl jos akcijos investuotojams prieinamos viešai. Tai ir yra vienas iš įmonės patikimumo ženklų. Be to, įmonės veiklą nuolat stebi net kelios privačios ir valstybinės finansinių paslaugų kontrolės tarnybos, kas neleidžia abejoti kompanijos skaidrumu bei sąžiningumu.

Lietuvos finansinių paslaugų rinkoje prekės ženklas Credit 24 atsirado 2007 m. ir nuo to laiko jau yra pritraukęs nemažą klientų ratą bei užsitarnavęs įmonės, kuria visada galima pasikliauti vardą.

nuo 2.7%

Galimas; per 3 mėn. be pabrangimo

Nėra

Paspaudę mygtuką būsite nukelti į credit24.lt svetainę, kurioje galite užpildyti prašymą vartojimo paskolai gauti.

Credit24 paslaugos pasižymi keletu pagrindinių akcentų:

pirma, paskolos siekia iki 5000 EUR iki 3 metų laikotarpio (be jokio užstato). Grąžinant paskolą per 3 mėn. Credit24 skaičiuoja palūkanas besiskolinčiojo naudai.

antra, paskola iš Credit 24 į kliento sąskaitą banke pervedama beveik iškart po jo pateiktos paraiškos patvirtinimo – vos per 15 minučių;

trečia, sumažėjus pajamoms Credit 24 suteikia 6 mėn. įmokų pertrauką, o pertraukos metu palūkanos nėra skaičiuojamos;

ketvirta, paskolos apmokėjimas galimas ne tik Lietuvos bankuose ar per Credit 24 savitarną internete, bet ir visuose loterijos „Perlas“ terminaluose, “Maxima” kasose bei UAB “Lietuvos spauda” kioskuose. Kas svarbiausia – Credit24 įmokos priimamos be jokio papildomo mokesčio. Su savimi klientui tereikia turėti atspausdintą sąskaitą su brūkšniniu kodu;

penktas, nemažiau svarbus aspektas yra tai, kad Credit 24 teikiamos paslaugos besąlygiškai atitinka LR finansų įstaigų bei LR duomenų apsaugos įstatymų keliamus reikalavimus (tai nustatė ir Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija).

Credit24 visada yra svarbus jų klientas, todėl nuolat stengiamasi išlaikyti jų pasitikėjimą teikiamomis paslaugomis, vykdant skaidrią ir į kliento lūkesčius bei poreikius orientuotą veiklą.