Automobiliui,  Būstui įsigyti,  Mokslui,  Refinansavimas,  Vartojimo paskola,  Verslui

Finbee atsiliepimai ir kontaktai

FinBee

“Finbee” yra viena iš nedaugelio lietuviškų tarpusavio skolinimosi ir sutelktinio finansavimo platformų. Kitaip tariant “Finbee” sujungia tuos, kurie nori pasiskolinti su tais, kurie ieško įvairių investavimo galimybių. Tarpusavio skolinimo platformos dažnu atveju siūlo daug mažesnes palūkanas nei kitos bendrovės. “Finbee” neretai irgi suteikia geresnes sąlygas lyginant su konkurentais. Kitas “Finfee” išskirtinumus-  ilgesnė už vidutinę maksimali skolinimosi suma bei ilgesnis jos grąžinimo terminas lyginant su kitomis paskolų bendrovėmis.

Įmonė suteikia tiek paskolas privatiems asmenims, tiek įmonėms. Privatiems asmenims “Finbee” teikia ne tik įprastas vartojimo, būsto remonto ar automobilio paskolas, bet ir paskolas pradėti individualią veiklą ar surengti  vestuves. Yra suteikiama galimybė ir paskolos refinansavimui. Tuo tarpu verslas gali gauti finansavimą apyvartinėms lėšoms, verslo plėtrai, naujai įrangai ar sąskaitų finansavimui.

Paskolos suma (EUR) Paskolos terminas (mėn.) Paskolos palūkanos Išankstinis grąžinimas Administravimo mokestis Paskolos sutarties mokestis

300 - 25000

12 - 84

nuo 7%

Galimas

0.17 - 0.58%

1 - 6%

Tipinis paskolos pavyzdys: skolinantis 1000 EUR 5 metų terminui, išmokama paskolos suma – 940 EUR, fiksuotoji metinė palūkanų norma 10 proc., vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 4%, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis – 20 EUR, mėnesinis administravimo mokestis – 0.37 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.76 proc., įmokos suma – 23.09 EUR/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385.23 EUR. Konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo mokumą, todėl siūlomos sąlygos gali skirtis nuo pateikiamų pavyzdyje.

Dar niekada nebuvo taip paprasta pasiskolinti!

Paspaudę mygtuką būsite nukelti į finbee.lt svetainę, kurioje galite užpildyti prašymą vartojimo paskolai gauti. 

Registruokitės ir gaukite pinigus

Įmonė taiko atsakingo skolinimo principus, todėl atidžiai nagrinėja kiekvieną paraišką ir  atsakymą pateikia per vieną darbo dieną, tuo tarpu pinigai gavėjo sąskaitą pasiekia per 2-3 d.d. arba kiek ilgiau, jei suma yra didesnė nei 5000 Eur. 

“Finbee” yra patraukli alternatyva investuotojams, nes siūlo gana aukštą vidutinę palūkanų normą, kuri siekia 14,9%. Įmonė yra gavusi elektroninių pinigų įstaigos licenziją, todėl jos veikla yra itin griežtai prižiūrima Lietuvos banko. Pati įmonė labai atsakingai vertina kiekvieną norintį pasiskolinti bei teikia daug dėmesio efektyviam skolų išieškojimui.

“Finbee” taip pat tapo pirmąja tarpusavio skolinimosi platforma, kuri investuoja ir į smulkius ir vidutinius verslus. Norėdami parodyti, kad tiki šiuo verslo modeliu “Finbee” ir patys investuoja į visas suteikiamas paskolas. Šiuo metu kompanija yra suteikusi paskolų, kurių vertė sudaro virš 74 milijonų eurų, o kartu su įmone investuoja virš 22 tūkst. asmenų. 

Kontaktai

UAB “Finansų bitė”
Įmonės kodas: 304051511
Adresas: Vilniaus g. 4-10, Vilnius, Lietuva
Pašto kodas: LT-01102