Automobiliui,  Refinansavimas,  Vartojimo paskola

Mano kreditas atsiliepimai ir kontaktai

ManoKreditas.lt – UAB „InHouse Loan“, kurios pagrindinė veikla – trumpalaikių kreditų internetu teikimas, valdomas prekės ženklas.

Mano kreditas paskolą gali gauti visi, kas atitinka šiuos kriterijus:

  • yra ne jaunesni nei 18 metų amžiaus;
  • turintys minimum 4 metus nepertraukiamo darbo stažo;

 Mano kreditas paskolas užsisakyti galima internetu, t.y. iš bet kurios vietos (nereikia eiti į specialią klientų aptarnavimo vietą), bet kuriuo paros metu, ypač greitai ir patogiai. Kadangi bendrovė siūlo pakankamai smulkius kreditus (nuo 100 eurų), jos teikiamos paslaugos ypač naudingos tiems, kas esamu momentu neturi reikiamos pinigų sumos staiga prisireikusiai prekei ar paslaugai įsigyti. Būtent todėl Mano kreditas paskolos vadinamos trumpalaikėmis – jos siūlomos staiga atsiradusioms, nenumatytoms, sąlyginai nedidelėms ir trumpalaikėms finansinėms problemoms spręsti. Tačiau, Mano kreditas bendrovė, suprasdama, kad ne visada pavyksta skolas grąžinti laiku ir vertindama klientų lojalumą bei abipusį pasitikėjimą, suteikia klientui galimybę kredito grąžinimo terminą prasitęsti. 

Paskolos suma (EUR) Paskolos terminas (mėn.) Paskolos palūkanos Išankstinis grąžinimas Administravimo mokestis Paskolos sutarties mokestis

50 - 15000

1 - 60

nuo 10,99%

Galimas

Nėra

Vienkartinis 1%

Pavyzdžiui, kolinantis 2000 EUR, kai sutartis sudaroma 24 mėn., metinė palūkanų norma 14%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis 1%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 14,88%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma 2324,62 EUR. Mėnesio įmoka 96,86 EUR.

Dar niekada nebuvo taip paprasta pasiskolinti!

Paspaudę mygtuką būsite nukelti į fjordbank.lt svetainę, kurioje galite užpildyti prašymą vartojimo paskolai gauti. 

Registruokitės ir gaukite pinigus

Mano kreditas siūlomos kreditų teikimo paslaugos yra daug lengviau prieinamos nei įprastuose bankuose, t.y. paskolos suteikiamos be jokių užstatų. Savaime aišku, kad Mano kreditas bendrovei svarbu atsakingai valdyti įmonėje cirkuliuojančius finansus, todėl, nepaisant to, kad vartotojai neprivalo turėti laiduotojo ar pan., visgi paraiškas teikiantys asmenys turi būti mokūs ir atsakingai vertinti savo galimybes apmokėti pasiimtą kreditą.

Kai kurie vartotojai abejoja greitųjų paskolų teikimo įmonėmis dėl duomenų saugumo. Tačiau Mano kreditas gali užtikrinti, kad ji savo veikloje pasitelkia tik tokias technines ir organizacines priemones, kurios tinkamai valdo vartotojų asmens duomenis, saugo juos nuo bet kokio atsitiktinio ar neatsitiktinio sunaikinimo, nuo atskleidimo, pakeitimo ar kokio kito neteisėto tvarkymo. Taigi bendrovė Mano kreditas garantuoja savo kliento duomenų konfidencialumą.

Kontaktai