Automobiliui,  Būsto remontui,  Vartojimo paskola

Moment Credit atsiliepimai ir kontaktai

Moment Credit – viena iš pirmųjų įmonių pradėjusių teikti kreditus internetu ir trumpąja SMS žinute Lietuvoje. Nuo įsikūrimo pradžios, bendrovės siūlomomis paslaugomis jau pasinaudojo daugiau kaip 200000 klientų ir jų skaičius nuolatos auga. Tai rodo, kad įmonė užsitarnavo klientų pasitikėjimą ir vis daugiau žmonių į juos kreipiasi užuot skolinęsi iš kitų.

Moment Credit klientams siūlo galimybę pasiskolinti nuo 50 ir net iki 10 000 eurų. Taip pat suteikiamos labai lanksčios kredito grąžinimo termino galimybės – paskolos galima prašyti nuo 3 iki iki 72 mėnesių laikotarpiui. Svarbiausia, klientas pasiskolinti iš Moment Credit gali atlikti tiesiai iš namų – paraišką kreditui gauti galima užpildyti arba internetu, arba SMS žinute. Dar vienas privalumas yra tas, kad ši paslauga veikia 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę. Žinoma, Moment Credit suteikia galimybę paraišką užpildyti ir oficialiose klientų aptarnavimo vietose, kur gyvai bendraujant su profesionaliais įmonės darbuotojas yra suteikiama visa reikalinga informacija.

Moment Credit rūpinasi ir savo, ir klientų gerove, todėl atsakingai žvelgia į paskolų teikimo procesą: visada įvertina kliento mokumą ir skolinimo riziką. Kliento mokumo rizikai vertinti Moment Credit pasitelkia vieną iš moderniausių verslo valdymo sistemų. Ji, naudodama „Sodros“ ir kitas patikimas duomenų bazes, remdamasi įvairiais statistiniais ir matematiniais metodais, įvertina kiekvieno kliento galimybes vykdyti skolininko įsipareigojimus.

Paskolos suma (EUR) Paskolos terminas (mėn.) Paskolos palūkanos Išankstinis grąžinimas Administravimo mokestis Paskolos sutarties mokestis

50 - 10000

3 - 72

nuo 4,9%

Galimas

Nėra

7,3 Eur/mėn.

Pavyzdžiui, jei 2.000 Eur dydžio kreditą (bendra vartojimo kredito suma) imtumėte 72 mėnesių terminui už 20,28% metinių palūkanų, kurioms pritaikius 55,15 % nuolaidą, palūkanos būtų 9,90 % per metus, taip pat taikant sutarties sudarymo mokestį, kuris bus paskirstytas įmokose vienodomis dalimis po 7,30 Eur, ir 0,00 Eur/mėn. administravimo mokestį, bei jei mokėtumėte įmokas kas mėnesį, o vartojimo kreditas būtų išmokamas nedelsiant, tuomet bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 3.186,00 Eur, BVKKMN – 18,14%, o mėnesinė įmoka būtų 44,25 EUR.

Dar niekada nebuvo taip paprasta pasiskolinti!

Paspaudę mygtuką būsite nukelti į fjordbank.lt svetainę, kurioje galite užpildyti prašymą vartojimo paskolai gauti. 

Registruokitės ir gaukite pinigus

Be to MomentCredit stengiasi būti socialiai atsakinga ir kitose srityse: aplinkosaugoje (taupomas ir rūšiuojamas popierius, naudojama ekonomiška elektros energija, darbuotojus skatinama važinėtis alternatyviomis transporto priemonėmis ir pan.), darbuotojų pasitenkinimo darbu kėlime ir motyvavime (Moment Credit sumoka už darbuotojų bakalauro ar magistro studijas), įmonė investuoja į visuomenės tobulėjimą: remia bendruomeninius projektus, švietimo ir ugdymo iniciatyvas, skatina bendruomenės narių užimtumą ir t.t. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad Moment Credit jau ne vienerius metus iš eilės remia sunkiai gyvenančių šeimų moksleivius. Apibendrinant galima teigti, kad Moment Credit vykdo tik atsakingą veiklą ir nuolatos stengiasi tobulėti, prisidėdama prie ne tik įmonei, bet ir visai visuomenei svarbių klausimų.

Kontaktai