Vartojimo paskola

Paskoliukas atsiliepimai ir kontaktai

Paskoliukas.lt – tai UAB „ARN group“ priklausantis prekinis ženklas, kuris atstovauja teikiant trumpalaikių paskolų suteikimo paslaugas internetu ar trumpąją SMS žinute.

UAB „ARB group“ – finansines paslaugas teikianti, patikimą ir saugią veiklą akcentuojanti uždaroji akcinė bendrovė. Siakiant užtikrinti ir išlaikyti savo pozicijas orientuojantis į kliento saugumą bei jo pasitikėjimo išlaikymą, įmonė garantuoja, kad ji laikosi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktų keliamų reikalavimų. 

Paskoliukas suteikia kreditą, kurio dydis gali svyruoti nuo 100 iki 3000 EUR, o grąžinimo terminas nuo 3 mėn. iki 3 metų. Tam, kad būtų išduotas kreditas, vartotojui nereikia turėti jokio laiduotojo, įkeisti turto ar mokėti užstatą.

Taip pat Paskoliukas turi lojalių ir patikimų skolininkų klubą. Į jį patekti gali visi, kurie skolinosi keturis kartus ir kreditą grąžino laiku arba jį pratęsė. Klubo nariams suteikiamos privilegijos: pirmo mokėjimo nukėlimas, galimybė trumpalaikį kreditą paversti ilgalaikiu ar suteikiama nuolaida kitam kreditui gimtadienio proga. 

Paskolos suma (EUR) Paskolos terminas (mėn.) Paskolos palūkanos Išankstinis grąžinimas Administravimo mokestis Paskolos sutarties mokestis

100 - 3000

nuo 33,36%

nuo 7%

Galimas

1.2% per mėn.

Nėra

Tipinis paskolos pavyzdys: skolinantis 800 EUR 3 metų terminui, išmokama paskolos suma – 791,92 EUR, fiksuotoji metinė palūkanų norma 37,86 proc. BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 65,88 proc.,  visa grąžinama paskolos suma – 1591.92 EUR. Konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo mokumą, todėl siūlomos sąlygos gali skirtis nuo pateikiamų pavyzdyje.

Dar niekada nebuvo taip paprasta pasiskolinti!

Paspaudę mygtuką būsite nukelti į finbee.lt svetainę, kurioje galite užpildyti prašymą vartojimo paskolai gauti. 

Registruokitės ir gaukite pinigus

Norėdamas gauti paskolą iš Paskoliukas.lt, vartotojas turi būti Lietuvos Respublikos pilietis, dirbantis ar pastovių pajamų turintis asmuo su galiojančiu asmens dokumentu. Jis turi turėti asmeninę sąskaitą banke, aktyvų mobilaus telefono numerį ir el.pašto adresą. Taip pat potencialus Paskoliukas klientas negali turėti jokių neapmokėtų skolų kredito prašymo laikotarpiu ir turi turėti tvarkingą mokėjimų istoriją. Kiekvienas atitinkantis šiuos reikalavimus, paskolą gaus nesunkiai ir greitai: tereikia užsiregistruoti Paskoliukas.lt sistemoje (internete) ir paraišką užpildyti toje pačioje sistemoje arba užsakyti ją SMS žinute. Paraiškos priimamos bet kuriuo paros metu.

Grąžinti kreditą Paskoliukui taip pat paprasta kaip ir jį pasiimti. Grąžinimas priimamas ir pavedimu per elektroninę bankininkystę, ir įnešant įmoką bet kuriame banke. Kad Paskoliukas.lt klientui būtų dar patogiau, UAB „ARB group“ ėmėsi bendradarbiauti ir su kitomis įmonėmis, todėl įmokas už Paskoliukas suteiktus kreditus galima sumokėti Lietuvos pašto skyriuose, Maxima kasose, R-Kiosk, Perlo terminaluose ir Lietuvos spaudos kioskuose. Svarbu, kad kreditą galimą sumokėti ir dalimis, ir anksčiau nurodyto termino, ir prasitęsus terminą. Paskoliukas visuomet prisiderina prie kliento.

Kontaktai

UAB “ARN Group”
Įmonės kodas: 302249035
Adresas: Gedimino g. 47, Kaunas
Pašto kodas: LT-44242