Automobiliui,  Kredito linija,  Paskola su NT įkeitimu,  Vartojimo paskola

Paskolos atsiliepimai ir kontaktai

“Paskolos” priklauso įmonių grupei valdančiai ir “SMSPinigai” bendrovę. Šių dviejų įmonių veikla yra gan panaši, “Paskolos” teikiamų paslaugų spektras kiek siauresnis. Didžiausias skirtumas tas, kad “Paskolos” nesiūlo paskolų refinansavimo galimybės. “Paskolos” pagrindiniai produktai ir paslaugos yra vartojimo paskola, kredito linija, kredito kortelė ir paskolos su NT bei automobilio įkeitimu. 

Vartojimo paskola suteikiama fiziniams asmenims nuo 19 metų. Metų palūkanos siekia nuo 1%. Nuolatiniams klientams įmonė siūlo įvairias akcijas. Kreditą gauti gali tik Paskolų puslapyje registruotas vartotojas. Galimas vartojimo kreditas su automobilio ar nekilnojamojo turto įkeitimu.

Kodėl verta rinktis “Paskolas”? Skolinantis iki metų pirmą kartą nauji klientai nemoka palūkanų. Viskas ko reikia, tai gražinti paskolą laiku. Galima pasiskolinti net iki 15000 EUR, o gražinti net per šešerius metus. Paraišką galima pildyti ne tik kompiuteriu, bet ir naudojantis patogia mobiliąja versija. Atlikti įmokas galima net 8 būdais: “Perlo” ir “FoxPay” terminaluose, “Maxima” parduotuvėse, Lietuvos pašte ir “PayPost” skyriuose, “Narvesen” ir “R-Kiosk” kioskuose. Mokėti galima ir bankiniu pavedimu. Įmonė teigia teikianti itin geras sąlygas ir vienus pigiausių skolinimosi sąlygų Lietuvoje. Norint pasikonsultuoti su įmone galima susisiekti šešiais skirtingais būdais: mobiliuoju numeriu, trumpuoju numeriu, faksu, elektroniniu paštu, online pokalbiu ir klientų aptarnavimo padalinyje.

Paskolos suma (EUR) Paskolos terminas (mėn.) Paskolos palūkanos Išankstinis grąžinimas Administravimo mokestis Paskolos sutarties mokestis

100 - 15000

3 mėn - 6 metai

nuo 1%

Galimas 

Iki 0,04% per dieną

Nėra

Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 66 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 1 % tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1404,50 €, mėnesio įmoka – 21,28 €, mėnesio administravimo mokestis – 5,70 € bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 14 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 14,00 % iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 21,28 € iki 30,31 €.

“Paskolos” suteikiama paskola automobiliui leidžia įsigyti ne tik automobilį, bet ir motociklą, jachtą, žvejybinę valtį ir pan. Paskola suteikiama greičiau nei įprastas lizingas, transporto priemonės šeimininku tampama iškart, nėra pradinio įnašo ir nereikalaujama kasko draudimo. Kitas siūlomas įmonės produktas – kredito kortelė turi cashback funkciją. Tai reiškia, kad mokant už pirkiniu ar paslaugas šia kortele 2% nuo sumokamos sumos grįžta į ją. Kortelės limitas – iki 5000 EUR, mėnesio palūkanos siekia nuo 1,5%. Kortelės turėtojai gali pasirinkti norimą kredito mokėjimo dieną. Jokie kiti mokesčiai nėra taikomi. Kortelė taip pat suteikia ir kredito liniją. Kredito linija teikia galimybę pasiimti norimą pinigų sumą bet kuriuo metu prieš tai tik vieną kartą užpildžius prašymą. Palūkanos skaičiuojamos tik nuo panaudotos sumos. Nėra taikomas mokestis už sutarties sudarymą ir aptarnavimą.

Dar niekada nebuvo taip paprasta pasiskolinti!

Paspaudę mygtuką būsite nukelti į paskolos.lt svetainę, kurioje galite užpildyti prašymą vartojimo paskolai gauti. 

Registruokitės ir gaukite pinigus

Kontaktai