Automobiliui,  Būsto remontui,  Gydymui,  Mokslui,  Paskola su NT įkeitimu,  Refinansavimas,  Vartojimo paskola

Savy atsiliepimai ir kontaktai

“Savy” – pirmoji tarpusavio skolinimosi platforma Lietuvoje. Tarpusavio skolinimasis reiškia, kad fiziniai ir juridiniai asmenys gali skolintis iš kitų žmonių, o skolintojai gali gauti užtikrintą grąžą. Įmonė nori įrodyti, kad atsakingas skolinimasis yra neatsiejamas pažangios visuomenės ekonominio augimo ir sėkmingo gyvenimo garantas. “Savy” veikia remdamasi technologine platforma, kuri apjungia norinčius pasiskolinti bei norinčius paskolinti, ir tarpininkauja visą skolinimosi procesą. Įmonė jau yra išdavusi paskolų už daugiau nei 46 milijonus eurų daugiau beveik 20 tūkstančių žmonių.

“Savy” siekia būti ir socialiai atsakinga įmone. Kompanija remia įvairius socialinius projektus pvz. organizaciją “Gelbėkit vaikus”, “Santaros” klinikų iniciatyvas, teikia paramą Ukrainai. Visi platformoje investuojantys klientai turi galimybę keliais mygtuko paspaudimais prisidėti ir prie jiems aktualaus projekto. Įmonė skatina aktyviai kreiptis į juos tuos, kurie turi socialinių projektų idėjų prie kurių galėtų prisidėti įmonė ir jos klientai.

“Savy” suteikia įvairaus tipo paskolas: automobiliui ar NT įsigyti, medicinos ir sveikatinimo paslaugoms, studijoms, būsto remontui. Taip pat galimas ir refinansavimas. Metinė palūkanų norma prasideda nuo 5%, suteikiamos paskolos dydis gali svyruoti nuo 300 iki 300000 Eur, terminas 3 – 120 mėn. Sprendimas suteikti paskolą užtrunka iki dviejų valandų.

nuo 5%

Galimas

0,1 - 0,85 %/mėn.

1 - 8,5%

Pavyzdžiui, skolinantis 2000 EUR, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 5%, tarpininkavimo mokestis 4.7%, mėnesinis tarpininkavimo mokestis 0.29%, BVKKMN (bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.5%, eilinės mėnesio įmokos suma – 93.54 EUR,  pervedama paskolos suma – 2000 EUR, visa grąžinama paskolos suma – 2338.96 EUR.

Paspaudę mygtuką būsite nukelti į gosavy.com svetainę, kurioje galite užpildyti prašymą vartojimo paskolai gauti.

Verslą atsakymą dėl finansavimo gauna per parą, paraiškai pateikti pakanka vos kelių dokumentų. “Savy” yra Invega parteris siūlantis valstybės investavimo programą “Avietė”. Tai yra programa skirta smulkiajam ir vidutiniam verslui. Dalyvaujant programoje yra dalinai kompensuojamos palūkanos, todėl jos sudaro vos 0,3% ar daugiau. Įmonė teikia ir specialias paskolas jaunam verslui be turto įkeitimo. Jei verslas gyvuoja bent tris mėnesius, jis gali teikti paraišką paskolai. Nereikia pateikti jokių verslo planų ar finansinių ataskaitų, o skolinama suma maksimaliai siekia 15000 Eur.

Kita siūloma kompanijos paslauga – paskola su NT įkeitimu. Toks  skolinimosi modelis leidžia gauti kur kas geresnes sąlygas nei imant paskolą be NT garanto. Sprendimas yra priimamas per vieną darbo dieną. Galimas 6 mėn. įmokos atidėjimas, išankstinis arba dalinis grąžinimas.