Atostogoms ir laisvalaikiui,  Greita paskola,  Gydymui,  Kredito linija,  Mokslui,  Paskola su NT įkeitimu,  Refinansavimas,  Vartojimo paskola

SMSpinigai atsiliepimai ir kontaktai

“SMSPinigai” siūlo labai platų paslaugų portfelį, nuo įprastų greitųjų kreditų iki kredito kortelės, kredito linijos ar kredito vestuvėms. Dažnu atveju šios įmonės siūlomos palūkanos yra mažiausios, t.y. nuo 3,67%. Taip pat “SMSPinigai” siūlo ir įvairias akcijas. Įmonės internetinėje svetainėje yra nuolat atnaujinamos akcijos, todėl svarstantiems apie paskolą vertėtų joje apsilankyti.

“SMSPinigai” siūlo refinansavimo paslaugą, kuri anot įmonės suteikia galimybę mokėti iki 30% pigiau nei be refinansavimo. Kitas pliusas – galimybė atidėti kredito mokėjimą 3 kartus iki 6 mėnesių. Kompanija turi mobiliąją programėlę per kurią galima tvarkyti visus savo finansinius reikalus. Kitu atveju įmonė siūlo net 8 skirtingus būdus atlikti mokėjimus už paskolas. Įmokas galima atlikti per “Perlo”, “FoxBox” terminalus, “Maxima kasose, Lietuvos pašto skyriuose, “Narvesen” parduotuvėse ir t.t. Konsultacijos suteikiamos taip pat skirtingais būdais: nuo fizinės  konsultacijos “SMSPinigai” biure iki gyvos pagalbos internetu (angl. live chat).

Paskolos suma (EUR) Paskolos terminas (mėn.) Paskolos palūkanos Išankstinis grąžinimas Administravimo mokestis Paskolos sutarties mokestis

300 - 15000

3 - 72

nuo 3,67%

Galimas

iki 0,04 %/diena

Nėra

Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 3,67 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1218,74 €, mėnesio įmoka – 50,78 €, mėnesio administravimo mokestis – 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,99 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 21,99% iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 50,78 € iki 83,34 €.

Dar niekada nebuvo taip paprasta pasiskolinti!

Paspaudę mygtuką būsite nukelti į smspinigai.lt svetainę, kurioje galite užpildyti prašymą vartojimo paskolai gauti. 

Registruokitės ir gaukite pinigus

Įmonėje galima pasiskolinti nuo 300 iki 15000 Eur, grąžinimo terminas nuo 3 mėnesių net iki 6 metų. Pirmasis kreditas suteikiamas nemokamai, jei skolinamasi iki 1000 Eur 1 metų laikotarpiui ir pinigai grąžinami laiku. Atsakymas dėl kredito pateikiamas per 15 min., o pinigai sąskaitą pasiekią tą pačią dieną. Kreditą gali pasiimti fiziniai asmenys, kuriems jau yra 19 metų. Visos įmonės teikiami kreditai: vartojimo paskola, autokreditas, kreditas būsto remontui, medicininėms reikmėms, poilsiui, mokslams, laisvalaikiui ir pomėgiams bei vestuvėms. Taip pat galimas kreditas su NT įkeitimu.

Kitas įdomus įmonės produktas – kredito kortelė su 5000 Eur limitu. Ši kortelė iš esmės yra kredito linija, tai itin populiari paslauga tarp “SMSPinigai” klientų. Kredito linijai paraiška yra pateikiama tik vieną kartą, o norimą pinigų sumą galima persivesti į savo sąskaitą bet kurio metu. Geriausia dalis yra ta, kad palūkanos mokamos tik nuo naudojamos pinigų dalies. Nėra taikomi sutarties sudarymo ir aptarnavimo mokesčiai. Visi kortelės turėtojai naudojasi ir cashback privalumais, tai yra atsiskaitant už pirkinius “SMSPinigai” kortele kiekvieną kartą atgal grįžta 2% sumokėtos sumos.

Kontaktai