Atostogoms ir laisvalaikiui,  Automobiliui,  Būsto remontui,  Kredito linija,  Vartojimo paskola

Creditea atsiliepimai ir kontaktai

unnamed

Lietuvoje veikianti “IPF Digital Lietuva”, kuriai priklauso “Creditea” yra vienos didžiausių rinkoje veikiančių vartojimo paskolų įmonių dalis. Pagrindinis veiklos tikslas – suteikti žmonėms paskolas, kurias jiems būtų sudėtinga gauti bankuose ir kitose tradicinėse finansų institucijose. Veikla vykdoma devyniose šalyse, klientų bazę sudaro virš 1,7 žmonių.

“Creditea” teigia, kad jiems yra itin svarbūs aukšti klientų aptarnavimo standartai. Dėl šios priežasties kiekvienas potencialus klientas aptarnaujamas asmeniškai, komanda dirba septynias dienas per savaitę. Konsultacijos suteikiamos įmonės padalinyje, el.paštu ir telefonu. Remiantis apklausa 96% Lietuvos klientų vertina aptarnavimą itin teigiamai, didžioji dalis respondentų “Creditea” rekomenduotų savo draugams ir pažįstamiems.

Pagrindinė “Creditea” paslauga – kredito linija. Kaip tai veikia? Visų pirma pateikiama paraiška pasirenkant pageidaujamą sumą ir nurodant savo asmeninius duomenis. Priėmus teigiamą sprendimą pinigai pervadami į gavėjo sąskaitą. Kredito linija galima naudotis kada tik panorėjus ir prireikus pinigų. Kad būtų dar patogiau klientams suteikiama įmonės kredito kortelė. Taip pat “Creditea” yra išleidusi ir savo programėlę, kad kaskart prireikus pinigų nereikėtų pildyti naujos paraiškos. Atsiradus poreikiui gauti papildomų pinigų prašymą galima pateikti per programėlę. Programėlės dėka galima stebėti savo sąskaitos likutį, skolas ir įmokas. Jei kredito linija naudojamasi be kortelės, pinigai pervedami į kliento banko sąskaitą. 

Maksimali kredito linijos suma – 5000 EUR. Nėra taikomi administravimo, sutarties sudarymo ar pinigų pervedimo mokesčiai. Galima įmokų pertrauka, kuri suteikia galimybę sustabdyti minimalias įmokas iki 3 mėn. Paraiškos pildymo mokestis – vos vienas euro centas. Fiksuota metinė palūkanų norma svyruoja tarp 23,88 – 71,88 %.

Paskolos suma (EUR) Paskolos terminas (mėn.) Paskolos palūkanos Išankstinis grąžinimas Administravimo mokestis Paskolos sutarties mokestis

100 - 5000

iki 36 mėn.

nuo 23,88%

Galimas 

Nėra

Nėra

Pavyzdžiui, suteiktą 500 € kredito limitą grąžinant per 36 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma (MPN) – 23.88 %, minimali mėnesio įmoka – 19.69 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 27.09 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma (BVKGMS) – 708.70€.

“Creditea” teikia ir kito tipo paskolas, pavyzdžiui vartojimo, automobilio įsigijimo, būsto remonto ir atostogų paskolas.  Įmonei labai svarbus yra skaidrumas, todėl veikloje taiko ne tik teisės aktus, bet ir sąžiningumo ir atsakingo skolinimo prinicipus. Atsiradus finansiniams sunkumams “Creditea” klientai yra raginami nedelsiant susisiekti su kompanija, kad įvertinus padėtį būtų galima pasiūlyti individualų sprendimą, pavyzdžiui refinansavimą ar įmokų pertrauką. Kompanija taip pat laikosi nediskriminavimo principo, aiškiai parodo visus mokesčius ir įkainius. Siekiama klientams labai aiškiai iškomunikuoti ir visas rizikas susijusias su vienu ar kitu siūlomu produktu. 

Dar niekada nebuvo taip paprasta pasiskolinti!

Paspaudę mygtuką būsite nukelti į creditea.lt svetainę, kurioje galite užpildyti prašymą vartojimo paskolai gauti. 

Registruokitės ir gaukite pinigus

Kontaktai