Automobiliui,  Vartojimo paskola

Inbank | Mokilizingas atsiliepimai ir kontaktai

“Mokilizingas” įmonė įkurta 2008 m. šiuo metu turi daugiau nei 2000 lizingo partnerių  ir virš 85000 klientų. Įmonė teikia paskolas ir kreditus vadovaujantis trimis principais: aktyvumas, išmanumas, atvirumas. Įmonė teikia vartojimo, būsto remonto bei automobilio įsigijimo paskolas. “Mokilizingas” yra estų banko “Inkbank” dalis. Nuo šių metų šios dvi bendrovės keičia vardą ir bus žinomos “Mokilizingas | Inkbank” pavadinimu.

“Inkbank” yra naujos kartos bankas veikiantis visose Baltijos šalyse. Jo pirminė idėja buvo teikti inovatyvius sprendimus žmonėms, kurie nori pirkti išsimokėtinai. Šiuo metu “Inkbank” yra kotiruojama vertybinių popierių biržoje, o išleistos obligacijos įtrauktos į Baltijos obligacijų sąrašą Nasdaq Talino biržoje. Šie faktai parodo, kad bankas veikia skaidriai ir su jo veikla bei ataskaitomis gali susipažinti visi norintys.

“Inkbank | Mokilizingo” palūkanos prasideda tik nuo 4,9%. Galima pasiskolinti nuo 300 iki 15000 eurų, o ypatingai palankios sąlygos siūlomos paskolos nuo 10000 Eur. Paskolos išduodamos ne tik darbo valandomis, bet ir iki 22 val. bei savaitgaliais. Paskolos išduodamos internetu užpildžius prašymą įmonės svetainėje, bet tai galima padaryti ir Paypost ir Lietuvos pašto skyriuose arba paskambinus specialiuoju numeriu. Įmonė taip pat turi ir mobiliąją programėlę per kurią galima skolintis.

nuo 4,9%

Galimas

nuo 0.21% per mėn.

2,7 - 2,9%

Pavyzdžiui, skolinantis 300.00 EUR, kai sutartis sudaroma 42 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 12.90%, sutarties sudarymo mokestis – 2.90%, sutarties administravimo mokestis – 0.30%, BVKKMN – 22.41%, bendra mokėtina suma – 422.52 EUR, mėnesio įmoka – 10.06 EUR.

Paspaudę mygtuką būsite nukelti į fjordbank.lt svetainę, kurioje galite užpildyti prašymą vartojimo paskolai gauti.

Lizingo sutartis gali trukti nuo 6 iki 60 mėnesių, finansuojama suma siekia 50 – 10000 Eur. “Inkbank | Mokilizingas” siūlo ir įvairius lizingo partnerių pasiūlymus, kurios padeda sutaupyti. Gausų partnerių sąrašą sudaro “Senukai”, “iDeal”, “Celsis”, “Vilpra”, “Deinavos baldai” ir kiti.

Nepaisant mažų palūkanų ir lankstumo skolinimasis šioje bendrovėje turi ir minusų. Nėra galimybės atidėti mokėjimo, nėra siūlomas refinansavimas, o paskolos sudarymo mokestis neretai yra didesnis nei kitur.

Įmonė neseniai pristatė ir naują produktą – finansavimą atsinaujinančiai energetikai. Teigiama, kad turint atsinaujinančios energijos elektrinę namų  ūkis sutaupo net 80% išlaidų energijai, o atsipirkti ji pradeda nuo pirmosios sąskaitos. “Inkbank | Mokilizingas” siekia suteikti kaip galima palankesnes sąlygas šiai paskolai, todėl palūkanos sudaro tik 4,9%, o skolinama suma iki 20000 Eur.